Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Лозенец
1 250 €
2 444.79 лв.

(9.19 €, 17.97 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 18:06 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 54 пъти.
Площ:
136 m2
Етаж:
3-ти от 6

Описание на имота:

Прекрасен просторен апартамент в непосредствена близост до Басейн Спартак и Южен Парк. Жилището разполага с асансьор и подземен гараж.
Състои се от внушителен хол с камина, кухня с трапезария, просторна спалня, баня с джакузи и душ кабина, както и втори санитарен възел.
Отопление: електричество; климатик.
Гараж включен в цената.
Оферта: 4140

Wonderful large apartment in the immediate vicinity of the Spartak swiming Pool and South Park.
It consists of an impressive living room with a fireplace, a kitchen with a dining area, a spacious bedroom, a bathroom with a jacuzzi and a shower cabin, as well as a second bathroom.
Heating: electricity; air conditioning.
Garage included in the price.
Offer: No. 4140
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Лозенец
Обява: 2c177911679310646

1 250 €
2 444.79 лв.
История на цената
(9.19 €, 17.97 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Лозенец