Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Оборище
1 500 €
2 933.75 лв.

(19.23 €, 37.61 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:28 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 66 пъти.
Площ:
78 m2
Етаж:
3-ти от 5
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Напълно обзаведен тристаен апартамент с отделна кухня
Предлагаме под наем стилен и функционален апартамент, готов за незабавно нанасяне. Имотът се отличава с отлично разпределение и светли помещения.
Разпределение:
Просторно входно антре;
Отделна, напълно оборудвана кухня;
Две комфортни спални;
Баня и отделна тоалетна.
Жилището е изцяло обзаведено с внимание към детайла, осигурявайки уютна и спокойна жилищна среда.
Възможност за наемане на паркомясто: 150 евро/месец.
Отопление: централно
Оферта 5155

Fully Furnished 2-Bedroom Apartment with Separate Kitchen
We offer a stylish and functional apartment, ready for immediate move-in. The property features an excellent layout and bright living spaces.
Layout:
Spacious entrance hall;
Separate, fully equipped kitchen;
Two comfortable bedrooms;
Bathroom and separate toilet.
Central heating.
The apartment is fully furnished with high-quality furniture, providing a cozy and peaceful living environment.
Possibility to rent a parking space: 150 euros/month.
Offer 5155